5 Nisan 2010 Pazartesi

ELLE DECOR’un uluslararası tasarım ödülü EDIDA duvarkaplamalari kategorisinde studionommo odul aldi


Dünyanın 23 ülkesinde yayınlanan dekorasyon ve yaşam stili dergisi ELLE DECOR’un uluslararası tasarım ödülü EDIDA’nın Türkiye finali ödül töreni, geçtiğimiz akşam son günlerin popüler en mekanı Public’te yapıldı.

2009-2010 Türkiye adayları yine yoğun ve titiz çalışmalar sonucu belirlenmişti ve işte bu eğlenceli gecede ödüller sahiplerine sunuldu. Yılın Tasarımcısı, ülkemizde tasarımın gelişmesine büyük katkıları olan Faruk Malhan oldu.

Genç Yetenek kategorisinde ödülü, mimalıktaki başarılı çalışmalarını endüstriyel tasarımla da besleyen ve kısa zamanda pek çok yabancı yayında konu olan Serhan Gürkan aldı. Aziz Sarıyer, Can Yalman, Autoban, Vitra, Demirden Design, Antonio Citterio, Studionommo(autumn ile cagla koseogullari,damping ve missing,my neighbors ve teapots ile de esen demirci ve sedat girgin), Haremlique, Arzu Kaprol ve Bertan Berk ödül kazanan diğer isimler oldular.

Absolut ve Kavaklıdere sponsorluğunda gerçekleşen ve 500’den fazla davetliyi buluşturan gecenin evsahipleri ise, ELLE DECOR Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen, Yayın Yönetmeni Ebru Kılıç, Marka Müdürü Nihal Ayan ve mekanın sahibi Ayşe Kucuroğlu idi. Kaynak: Hürriyet

1 yorum: